Serwis klimatyzacji samochodowej w Radomiu

Klimatyzacja samochodowa jest już dziś praktycznie standardem. Coraz więcej kierowców decyduje się na zakup auta wyposażonego w fabryczną klimę lub na jej montaż w posiadanym pojeździe. Dzięki walorom funkcjonalnym klimatyzacji, można zapomnieć o niedogodnościach związanych z dusznością i podwyższoną temperaturą powietrza wewnątrz samochodu podczas sezonu ciepłego. Klima sprawia, że powietrze wpływające do wnętrza pojazdu zostaje efektywnie schłodzone, co przekłada się na komfort pasażerów w czasie jazdy.

Żeby układ klimatyzacji zawsze działał w pełni sprawnie, musi być cyklicznie konserwowany. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, po czym odnotowują usterki w jej funkcjonowaniu, takie jak: zmniejszona wydajność chłodzenia, głośniejsza niż dotychczas praca klimatyzacji, problemy z jej uruchomieniem, itp. Wszystkich awarii można by uniknąć, jeśli układ klimatyzacji byłby regularnie serwisowany. Odpowiednio konserwowana klimatyzacja samochodowa może mieć też znacznie w aspekcie zdrowia. Nieczyszczona klima możne stać się siedliskiem grzybów i pleśni, które wraz z powietrzem mogą przedostawać się do naszego organizmu. Warto o tym pamiętać i co jakiś czas, w zależności od stopnia użytkowania auta (średnio co rok), wykonywać serwis klimatyzacji.

MOTO-SPAW oferuje profesjonalne usługi z zakresu konserwacji i naprawy klimatyzacji samochodowych. Działamy na terenie Radomia. Jeśli chcesz, by Twoja klimatyzacja zawsze działała w 100% sprawnie, zapraszamy do naszego punktu. W skład naszych usług wchodzą między innymi:

  • • odgrzybianie klimatyzacji, dzięki któremu wnętrze Twojego auta pozbawione będzie niebezpiecznych mikroorganizmów;
  • • napełnianie klimatyzacji, polegające na uzupełnieniu niezbędnego czynnika chłodzącego.

Dowiedz się więcej, kontaktując się z naszym serwisem!